Aktuell säljstatistik 2020: Områden

Blekinge [1223 sålda, 6 av 12 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
BroSö OK Listerlandet CyP 09/04 - 30/09 0
OK Orion Promenadtrim Augerum Lyckebyån FoP 20/05 - 08/10 100
OK Orion Promenadtrim Uttorp Sturkö FoP 09/04 - 08/10 240
OK Orion Cykeltrim Kristianopel CyP 05/06 - 08/10 0
OK Orion Promenadtrim Kristianopel FoP 30/04 - 08/10 230
OK Orion Cykeltrim Torhamn-Jämjö CyP 10/05 - 08/10 130
OK Vilse 87 Blistorp / Jämshög CyP 02/05 - 11/08 0
OK Vilse 87 Rammsjön NaP 23/03 - 28/05 317
OK Vilse 87 Olofströms tätort FoP 12/08 - 06/10 0
OK Vilse 87 Kyrkhult NaP 26/03 - 28/05 206
OK Vilse 87 Frickabron Halen, Olofström NaP 02/05 - 11/08 0
Stigmännen Karlshamns OK Norr om Asarum och Mörrum CyP 01/04 - 01/10 0
Bohuslän-Dal [109 sålda, 5 av 13 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Eds SK Sågtjärn runt NaP 15/05 - 15/09 0
Herrestads AIF Hafsten NaP 10/04 - 10/10 0
OK Kroppefjäll Kappestigen, Dals Rostock NaP 05/05 - 30/09 0
Stenungsunds OK Källsby, tag infart mitt emot Jörlanda kyrka FoP 30/04 - 30/09 0
Stenungsunds OK Kvarnhöjden norr om Jörlanda NaP 30/04 - 30/09 0
Stigsökarna Kanalpasset CyP 09/04 - 31/10 7
Stigsökarna Dals Långed/ Mustadfors. Ett kombinerat centrum- och lättare Naturpass NaP 03/06 - 25/10 15
Stigsökarna Tre Toppar NaP 09/04 - 31/10 9
Stigsökarna Kulturpasset KuP 09/04 - 31/10 0
Stigsökarna Väster Bengtsfors tätort NaP 09/04 - 30/06 65
Stigsökarna Bäckefors NaP 23/04 - 31/10 13
Stångenäs AIS Fjälla NaP 01/04 - 15/08 0
Åmåls OK Naturpasset-Stolpjakten Åmål och Fengersfors NaP 08/05 - 16/10 0
Dalarna [1415 sålda, 5 av 42 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Avesta OK Avesta med omnejd CyP 15/04 - 30/09 0
Avesta OK Avesta väster NaP 15/04 - 30/09 0
Bjursås OK Bjursberget-Liholsberget NaP 05/05 - 27/09 0
Bjursås OK Öster Bjursås - Rog CyP 05/05 - 27/09 0
Dalaportens OL Horndal NaP 01/04 - 20/09 64
Domnarvets GOIF Domnarvet NaP 16/05 - 30/09 800
Gagnefs OK Djurås CyP 30/05 - 30/09 0
Gagnefs OK Mockfjärd FoP 30/05 - 30/09 0
Grangärde OK Bullerberget Sunnansjö NaP 23/05 - 30/09 0
Grangärde OK Mångdala Nyhammar NaP 23/05 - 30/09 0
HJS-Vansbro OK Lindesnäs/Nås NaP 15/05 - 15/09 0
HJS-Vansbro OK Äppelbo CyP 15/05 - 15/09 0
HJS-Vansbro OK Skålö CyP 15/05 - 15/09 0
HJS-Vansbro OK Glatjärn/Uppsälje NaP 15/05 - 15/09 0
Horndals IF Horndal NaP 01/04 - 20/09 64
Idrefjällens OK Särna - Mickeltemplet NaP 21/06 - 30/08 0
Idrefjällens OK Idre Fjäll - Slättvåla NaP 21/06 - 30/08 0
Idrefjällens OK Idre Fjäll - Nipfjället NaP 21/06 - 30/08 0
Idrefjällens OK Idre Fjäll - Chocken NaP 21/06 - 30/08 0
Karlsbyhedens OK Årberget/Danholn/Sundborn NaP 12/05 - 30/09 0
Korsnäs IF OK Pumpen Hosjö, lätta banan, 25 st kontroller NaP 05/05 - 30/09 0
Korsnäs IF OK Stabergs klack, svåra banan, 25 st kontroller NaP 05/05 - 30/09 0
Kvarnsvedens GOIF OK Sjöberget NaP 18/05 - 27/09 0
Kvarnsvedens GOIF OK Havtrollet NaP 18/05 - 27/09 137
Leksands OK Finn & Vinn 2020 NaP 29/04 - 11/10 0
Ludvika OK Sausberget & Biskopsnäset NaP 11/05 - 30/09 0
Långshyttans AIK OK CP1 Stjärnsund-Långshyttan-Arkhyttan-Uppbo CyP 01/05 - 11/09 0
Långshyttans AIK OK CP2 max 5 km från Långshyttan CyP 01/06 - 11/09 0
Malungs OK Skogsmårdarna FLATFJÄLLET, SÄLEN NaP 08/06 - 20/09 350
Malungs OK Skogsmårdarna Öster om Sportfältet NaP 15/05 - 15/09 0
OK Kåre Jungfruberget & Rottnebyskogen NaP 02/05 - 30/09 0
OK Kåre Falun CyP 02/05 - 30/09 0
OK Malmia Gudmundberget + Björnhyttan, Grängesberg NaP 25/05 - 30/09 0
Smedjebackens OK Uvberget + Näbberget/Ålsjön, Smedjebacken NaP 23/04 - 30/09 0
Stora Skedvi IK SOFF Kyrkberget, Stora Skedvi NaP 01/05 - 30/08 0
Stora Skedvi IK SOFF Stora Skedvi CyP 01/05 - 30/08 0
Svärdsjö SOK Bobrodden NaP 16/04 - 31/08 0
Särna SK Lomkällan/Särna NaP 14/06 - 30/09 0
Säterbygdens OK Ovangårdsberget, Säter CyP 11/06 - 30/09 0
Säterbygdens OK Mora by NaP 01/06 - 30/09 0
Ulriksbergs IK Österhöjden, Säfsbyn NaP 01/06 - 30/09 0
Älvdalens IF OK Västermyckeläng, Västäng NaP 04/05 - 09/10 0
Gotland [0 sålda, 0 av 2 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Visborgs OK Galgberget NaP 10/04 - 31/10 0
Visborgs OK Visby Innerstad FoP 10/04 - 31/10 0
Gästrikland [0 sålda, 0 av 1 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Hofors OK Storåsen / Fjällberget NaP 04/05 - 30/08 0
Göteborg [220 sålda, 3 av 16 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Göteborg-Majorna OK Getryggen NaP 01/04 - 11/10 0
Göteborg-Majorna OK Änggårdsbergen NaP 01/04 - 01/12 0
Göteborg-Majorna OK Björnåsberget NaP 01/04 - 11/10 0
Göteborgs SK Fräntorp NaP 14/03 - 30/11 66
IFK Göteborg Delsjön NaP 14/03 - 30/11 0
IFK Göteborg Skatås NaP 14/03 - 30/11 0
IK Uven Bunketorp NaP 28/03 - 31/10 0
IK Uven Gödeberg, Lindome NaP 11/06 - 31/10 0
Lerums SOK Lerum med omnejd CyP 14/04 - 09/10 24
Lerums SOK Lerums Kommun NaP 14/04 - 09/10 130
Sävedalens AIK Partille NaP 15/04 - 15/10 0
Tolereds Allmänna IK Torslanda NaP 01/04 - 31/10 0
Tolereds Allmänna IK Backa med Erikslund och Backatorp NaP 01/04 - 31/10 0
Tolereds Allmänna IK Svarte Mosse -Biskopsgården-Länsmansgården NaP 01/04 - 31/10 0
Tolereds Allmänna IK Skändlaberget NaP 01/04 - 31/10 0
Tolereds Allmänna IK Hisingsparken Tuve NaP 01/04 - 31/10 0
Halland [283 sålda, 4 av 17 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Falkenbergs OK Skreakartan NaP 27/04 - 13/09 0
Fjärås AIK Tjolöholm-Storeskog NaP 29/04 - 30/09 50
FK Friskus-Varberg Gässlösa Hovgård NaP 01/05 - 20/09 0
FK Friskus-Varberg Varberg Södra CyP 01/05 - 20/09 0
Halmstad OK Halmstad NV CyP 01/05 - 31/10 0
Halmstad OK Galgberget NaP 01/04 - 31/10 0
Halmstad OK Grötvik - Tjuvahålan NaP 01/04 - 31/10 0
Halmstad OK Skedala Skog NaP 01/05 - 31/10 0
IF Rigor Kungsbackaskogen - Varla NaP 13/05 - 30/09 0
IK Trenne Ullared Fagered NaP 01/07 - 10/08 0
Laholms IF Hökafältet, Mellbystrand NaP 21/06 - 30/09 0
OK Lindéna Långasand NaP 03/05 - 09/08 0
OK Lindéna Haverdal/Vilshärad NaP 18/04 - 09/08 0
OK Löftan Stättared NaP 03/05 - 31/10 0
OK Nackhe Tvååker mot Glommen CyP 01/05 - 20/09 81
OK Nackhe Öströö-Angryd NaP 01/05 - 20/09 99
Ätrans IF Ätran NaP 10/06 - 10/08 53
Hälsingland [120 sålda, 3 av 4 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Ljusdals OK Måga NaP 11/05 - 15/10 50
Söderhamns OK Färssjön NaP 03/04 - 30/06 28
Söderhamns OK Hällmyra/Stormorshäll NaP 14/05 - 30/09 42
Söderhamns OK Borg NaP 30/06 - 30/09 0
Jämtland-Härjedalen [0 sålda, 0 av 2 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Bruksvallarnas IF Bruksvallarna NaP 10/07 - 10/09 0
Funäsfjällens SK Tänndalen NaP 05/07 - 11/10 0
Medelpad [0 sålda, 0 av 1 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Njurunda OK Tännäs SYD NaP 25/06 - 02/09 0
Norrbotten [160 sålda, 4 av 18 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Bodens Bandyklubb OS Gruvberget NaP 25/05 - 31/08 0
Bodens Bandyklubb OS Gammelängsberget NaP 25/05 - 31/08 0
IFK Kiruna Luossavaara och Kurravaara NaP 08/06 - 18/10 0
IFK Kiruna Eiscatvägen/Luossavaara/Lombolo SkP 05/02 - 18/05 0
Lapplandsfjällens Orienteringsklubb Nybo - Grövelsjön OBS, Dalarna, inte Norrbotten! NaP 20/06 - 01/09 50
Lapplandsfjällens Orienteringsklubb Storsätern - Grövelsjön OBS, Dalarna, inte Norrbotten! NaP 20/06 - 01/09 30
Lapplandsfjällens Orienteringsklubb STF Jakobshöjden - Grövelsjön OBS, Dalarna, inte Norrbotten! NaP 20/06 - 01/09 50
Lapplandsfjällens Orienteringsklubb Lövåsen - Grövelsjön OBS, Dalarna, inte Norrbotten! NaP 20/06 - 01/09 30
OK Sarven Dundret NaP 22/06 - 02/10 0
OK Vargen Djuptjärns friluftsområde NaP 27/06 - 30/09 0
Piteå IF Orienteringsklubb Piteå- Cykelkarta CyP 27/05 - 15/09 0
Piteå IF Orienteringsklubb Ursberget NaP 27/05 - 31/08 0
Piteå IF Orienteringsklubb Havsbadet NaP 27/05 - 31/08 0
Piteå IF Orienteringsklubb Grisberget NaP 27/05 - 31/08 0
Seskarö IF Seskarö NaP 01/06 - 31/08 0
Älvsby IF OK Hundberget Rackberget Löparheden NaP 15/06 - 31/08 0
Älvsby IF OK Coronapasset Älvsbyn NaP 15/05 - 24/06 0
Älvsby IF OK Storforsen NaP 01/06 - 31/08 0
Örebro Län [576 sålda, 5 av 29 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Almby IK Sörbyskogen (Naturpasset KIDZ) NaP 01/06 - 30/09 0
Almby IK Sommarro NaP 04/05 - 30/09 0
Almby IK Sommarro (Naturpasset KIDZ) NaP 01/06 - 30/09 0
Almby IK Örebro city FoP 04/05 - 30/09 0
Almby IK Markaskogen NaP 04/05 - 30/09 181
Almby IK Stora Ässkog i Södra Markaskogen (Naturpasset KIDZ) NaP 01/06 - 30/09 0
Almby IK Blänkabacken (Naturpasset KIDZ) NaP 01/06 - 30/09 0
Almby IK Sörbyskogen NaP 04/05 - 30/09 0
Fellingsbro GOIF Fellingsbro Käglan NaP 15/04 - 15/08 180
Fellingsbro GOIF Fellingsbro Käglan NP2 NaP 01/06 - 15/08 60
Hagaby GoIF Örebro Lillån/Vena NaP 09/04 - 30/09 0
Hagaby GoIF Örebro Örebro cykelpass CyP 19/04 - 30/09 0
KFUM Örebro OK Ekerskogen NaP 12/04 - 30/09 0
KFUM Örebro OK Skrikarboda NaP 12/04 - 30/09 0
KFUM Örebro OK Lockhyttan NaP 12/04 - 30/09 0
KFUM Örebro OK Karlslund NaP 12/04 - 30/09 0
Lindebygdens OK Lindesberg CyP 15/05 - 30/09 0
Lindebygdens OK Rya NaP 15/05 - 30/09 0
OK Järnbärarna Djäkens NaP 10/07 - 30/09 0
OK Järnbärarna Kopparberg NaP 11/04 - 30/09 110
OK Järnbärarna Klacken NaP 11/04 - 30/09 45
OK Järnbärarna Kopparberg KuP 24/06 - 31/08 0
OK Milan Marstransdshagen, Fibbetorp, Norvalla, Hitorp Alntorps Ö NaP 01/06 - 30/09 0
OK Milan Söder om Pershyttan NaP 08/04 - 31/07 0
OK Milan Norr och söder om Nora CyP 16/04 - 30/09 0
OK Tisaren Tripphult NaP 04/05 - 27/09 0
OK Tisaren Kumla FoP 04/05 - 27/09 0
OK Tisaren Kumla/Hallsberg CyP 04/05 - 27/09 0
OK Tylöskog Nytorp NaP 16/06 - 14/08 0
Skåne [1816 sålda, 9 av 37 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Andrarums IF Brösarp Yngsjö Kivik KuP 01/05 - 30/08 0
FK Boken Perstorp kommun CyP 05/05 - 01/09 150
FK Boken Spjutseröd NaP 22/02 - 02/05 114
FK Göingarna Immeln Norra NaP 03/07 - 31/10 0
FK Göingarna Breanäs strövområde NaP 01/06 - 31/08 0
FK Göingarna Trollabackarna, Glimåkra NaP 06/08 - 30/11 0
FK Göingarna Knislinge Väster NaP 01/07 - 30/09 0
FK Göingarna Tågaröd friluftsområde NaP 01/07 - 31/08 0
Frosta OK Naturcentrum Fulltofta NaP 01/04 - 01/08 0
Helsingborgs SOK Pålsjö skog VeB 16/03 - 31/10 0
Hästveda OK Hästveda CyP 01/05 - 05/09 0
IS Kullen Kullaberg NaP 04/06 - 31/08 0
IS Skanne Björnekullakartan NaP 20/03 - 15/06 175
Lunds OK Lundarundan - Lunds stad FoP 20/04 - 04/10 0
Lunds OK Skrylle NaP 01/06 - 30/09 0
Malmö OK Krocksbäck IP VeB 29/07 - 04/08 0
Malmö OK Oxievångsbadet VeB 08/07 - 14/07 0
Malmö OK Bokskogen VeB 01/07 - 31/12 0
Malmö OK Stadion VeB 05/08 - 11/08 0
Malmö OK Hylliebadet VeB 15/07 - 21/07 0
Malmö OK Bulltofta öst VeB 24/06 - 30/06 0
Malmö OK Bokskogen NaP 14/03 - 31/05 0
Malmö OK Pildammsparken VeB 12/08 - 18/08 0
Malmö OK Svedala VeB 22/07 - 28/07 0
Malmö OK Bulltofta väst VeB 01/07 - 07/07 0
Malmö OK Bokskogen VeB 01/04 - 30/04 0
OK Gynge OSBY - Bjäret & Kälsved NaP 06/06 - 31/08 0
OK Gynge Skoj på hoj - Visseltofta-Osby CyP 01/05 - 15/08 300
OK Gynge Skoj på hoj - Lönsboda CyP 01/05 - 15/09 200
OK Gynge OSBY - Klinten & Grottebacken NaP 10/04 - 31/08 400
OK Kompassen Vedby strövområde, Bäljane Å NaP 15/04 - 15/08 0
OK Tyringe Nordväst Tyringe NaP 27/03 - 04/05 137
OK Tyringe Söder-sydväst Tyringe CyP 10/06 - 30/08 0
Ystads OK Ystads Sandskog NaP 01/06 - 01/12 0
Ystads OK Ystad Stad FoP 06/06 - 27/09 0
Örkelljunga FK Sonnarp NaP 27/04 - 09/08 170
Örkelljunga FK Örkelljunga med omnejd CyP 27/04 - 09/08 170
Småland [112 sålda, 2 av 40 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Alvesta SOK Hanaslöv-Spånen NaP 01/05 - 01/09 0
Ankarsrums OK Ankarsrum NaP 15/04 - 15/08 42
Bodafors OK Bodafors med omnejd FoP 30/05 - 01/09 0
Bodafors OK Bodafors med omnejd CyP 30/05 - 01/09 0
Bottnaryds IF Bottnaryds närområde. NaP 06/06 - 06/09 0
Bredaryds SOK Lanna NaP 19/04 - 31/10 70
Eksjö SOK Eksjö stads närområde CyP 08/06 - 31/08 0
Eksjö SOK Ränneborg och Brännemon NaP 08/04 - 31/05 0
Eksjö SOK Eksjö närområde CyP 08/04 - 31/05 0
Eksjö SOK Skedhult och Skidstugan NaP 08/06 - 09/08 0
FK Finn Mellan Lagan och Rydaholm NaP 01/06 - 31/08 0
Hultsfreds OK Hultsfred CyP 25/05 - 28/08 0
Hultsfreds OK Hultsfred FoP 25/05 - 28/08 0
Hultsfreds OK Hultsfred NaP 25/05 - 15/08 0
Kexholms SK Åseda/Skrikebo NaP 29/04 - 11/09 0
Lessebo OK Hovmantorp CyP 01/05 - 30/09 0
Lessebo OK Kosta NaP 01/05 - 30/09 0
Lessebo OK Lessebo NaP 01/05 - 30/09 0
Lessebo OK Kosta CyP 01/05 - 30/09 0
Lessebo OK Lessebo CyP 01/05 - 30/09 0
Lessebo OK Hovmantorp NaP 01/05 - 30/09 0
Målilla OK Målilla Mörlunda Järnforsen NaP 17/06 - 26/08 0
Nybro OK Nybro stad Hut 01/05 - 31/10 0
Nybro OK Böda Sand - Ramsnäs NaP 13/06 - 06/09 0
Nybro OK Rismåla Idehult NaP 08/04 - 28/09 0
Nybro OK Nybro Kommun CyP 08/04 - 28/09 0
Nässjö OK Nässjö Nordväst CyP 20/04 - 15/09 0
Nässjö OK Lövhult samt Träslända NaP 20/04 - 15/09 0
OK Gisle Gislaved NaP 01/05 - 20/09 0
OK Gisle Hestra-Isaberg NaP 01/05 - 20/09 0
SOK Aneby Tallbacken NaP 08/04 - 16/06 0
Sol Tranås Cykeltrim 2020 - omgivningarna runt Tranås CyP 26/05 - 30/09 0
Sol Tranås Promenadtrim omg 2, Tranås stad, centrum FoP 02/07 - 30/09 0
Sol Tranås Naturpasset, Illernreservatet NaP 02/07 - 30/09 0
Sol Tranås Promenadtrim i Tranås med omgivning FoP 12/05 - 30/09 0
Torsås OK Söderåkra-Övraby NaP 24/04 - 10/08 0
Västerviks OK Gränsö NaP 08/04 - 31/08 0
Växjö OK Växjö CyP 27/04 - 18/10 0
Växjö OK Kronoberg / Hissö NaP 27/04 - 18/10 0
Ålems OK Långehäll NaP 08/04 - 31/08 0
Stockholm [4699 sålda, 20 av 44 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Attunda OK Norra Järvafältet NaP 10/04 - 01/10 250
Attunda OK Törnskogen NaP 10/04 - 01/10 170
Attunda OK Rösjön NaP 10/04 - 01/10 180
Bromma-Vällingby SOK Judarskogen, Bromma NaP 15/04 - 31/10 0
Bromma-Vällingby SOK Lovön, Drottningholm NaP 15/04 - 31/10 0
Bromma-Vällingby SOK Grimstaskogen, Vällingby NaP 15/04 - 31/10 0
Enebybergs IF Rinkebyskogen NaP 08/04 - 31/10 237
Gustavsbergs OK Gustavsberg S och Hemmesta NaP 09/04 - 30/09 300
Gustavsbergs OK Gustavsberg CyP 09/04 - 30/09 40
Haninge SOK Hanveden/Västerhaninge NaP 14/04 - 09/10 113
Haninge SOK Hela Haninge CyP 06/04 - 09/10 70
Haninge SOK Rudan, Handen NaP 14/04 - 09/10 128
IFK Enskede Ågesta NaP 28/03 - 27/09 180
IFK Tumba SOK Tumba-Lida NaP 01/05 - 31/10 230
IFK Tumba SOK Salem-Rönninge NaP 01/05 - 31/10 120
Järfälla OK Hällkana, Upplands-Bro NaP 01/04 - 30/09 0
Järfälla OK Granskog NaP 15/04 - 30/09 0
Järfälla OK Viksjö NaP 15/04 - 30/09 0
Järfälla OK Ängsjö friluftsområde NaP 15/04 - 30/09 0
Järfälla OK Kallhäll NaP 15/04 - 30/09 0
Järfälla OK Säby NaP 15/04 - 30/09 0
Järla Orientering Orminge/Telegrafberget NaP 03/06 - 01/12 0
Järla Orientering Nacka inkl hela Sicklaön, Fisksätra och Älta NaP 21/04 - 01/12 1567
Järla Orientering Hellasgården/Tenntorp NaP 03/06 - 01/12 0
Järla Orientering Nyckelviken/Duvnäs Utskog NaP 03/06 - 01/12 0
Nynäshamns OK Käringbodakartan NaP 18/05 - 04/10 0
OK Älvsjö-Örby Älvsjöskogen NaP 30/04 - 31/10 550
OK Österåker Domarudden NaP 20/04 - 31/10 0
Skarpnäcks OL Norra Djurgården och Lill-Jansskogen NaP 23/03 - 30/10 0
Skogsluffarnas OK Nackareservatet NaP 04/04 - 01/11 0
Snättringe SK Gömmaren/Källbrink NaP 06/04 - 30/09 0
Sundbybergs IK Ursvik NaP 03/04 - 31/10 0
Söders-Tyresö Höjden NaP 18/04 - 17/05 0
Söders-Tyresö Brakmaren NaP 18/04 - 17/05 0
Söders-Tyresö Telegrafberget NaP 18/04 - 31/10 0
Söders-Tyresö Alby-Barnsjön NaP 18/04 - 31/10 0
Tullinge SK Botkyrka CyP 05/04 - 30/09 160
Tullinge SK Tullinge Brantbrink FoP 13/05 - 30/09 15
Täby OK Skavlöten NaP 01/01 - 26/04 37
Täby OK Ensta-Gullsjön NaP 04/04 - 31/10 111
Täby OK Skarpäng NaP 18/04 - 31/10 107
Täby OK Skavlöten-Hägernäs NaP 18/04 - 31/10 134
Väsby OK Runby samt kartor östra Väsby, NaP 01/05 - 30/09 0
Waxholms OK Killingen och Tenö NaP 10/04 - 15/10 0
Södermanland [1330 sålda, 8 av 17 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Eskilstuna OL Vilsta NaP 10/04 - 30/09 0
Katrineholms OK Fotopasset Katrineholm 2020 FoP 29/04 - 13/09 0
Kjula IF Kjula IF Naturpass NaP 07/05 - 01/09 0
Nyköpings OK Söra och Janstorpsskogen NaP 01/05 - 01/10 0
OK Grip Mariefred NaP 09/04 - 31/08 102
OK Hällen Stigtomta NaP 01/05 - 13/09 0
OK Måsen Femöre NaP 01/04 - 30/09 192
OK Måsen Jogersö NaP 01/04 - 30/09 192
OK Tjärnen Söder och Väster om Hälleforsnäs NaP 09/05 - 16/08 0
OK Tor Torsharg NaP 30/03 - 13/09 27
Strängnäs-Malmby OL Stadsskogen, Tingstuhöjden och Långberget NaP 06/04 - 11/10 0
Södertälje-Nykvarn OF Nykvarn NaP 15/04 - 31/10 261
Södertälje-Nykvarn OF Tveta Friluftsgård NaP 15/04 - 31/10 261
Södertälje-Nykvarn OF Östertälje NaP 15/04 - 31/10 261
Vingåkers OK Ödesängskartan NaP 14/06 - 31/08 0
Ärla IF Ärla CyP 01/06 - 31/08 0
Ärla IF Ärlaåsen, Ärla NaP 20/04 - 31/05 34
Uppland [0 sålda, 0 av 12 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
IF Thor Hammarskog NaP 29/04 - 30/09 0
IF Thor Stadsskogen NaP 29/04 - 30/09 0
Långhundra IF Väster om Knivsta CyP 01/05 - 31/10 0
OK Linné Nåsten NaP 29/04 - 30/09 0
OK Linné Södra Uppsala NaP 29/04 - 30/09 0
OK Linné Stadsskogen NaP 29/04 - 30/09 0
Rasbo IK Rasbo NaP 27/04 - 01/11 0
Rimbo SOK Näset NaP 01/05 - 27/09 0
Rimbo SOK Liesta NaP 27/06 - 31/08 0
Upsala IF N Lunsen NaP 06/04 - 06/04 0
Upsala IF Högstaåsen NaP 23/03 - 30/09 0
Vallentuna-Össeby OL 3 st Vallentuna ip, Karby, Kristineberg NaP 20/04 - 30/10 0
Värmland [97 sålda, 1 av 18 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Degerfors OK Degerfors tätort NaP 15/04 - 30/09 0
Deje SF Deje Hut 25/04 - 03/10 0
Deje SF Deje Cykel CyP 25/04 - 03/10 0
IK Vikings OK Sunnemo NaP 01/05 - 27/09 0
IK Vikings OK Vågbacken och Ekshärad NaP 01/05 - 27/09 0
Kristinehamns OK Hultet-Björkvallen-Harberget NaP 12/05 - 30/09 0
Lesjöfors SK Lesjöfors NaP 30/04 - 30/09 97
OK Djerf Aktiva Karlskoga (Gratiskarta) NaP 29/05 - 20/09 0
OK Fryksdalen Valberget NaP 14/04 - 13/09 0
OK Fryksdalen Gräsberget NaP 18/06 - 13/08 0
OK Mangen Brunskogsfjället NaP 15/05 - 26/05 0
OK Tyr Karlstad/Hammarö Hut 29/04 - 31/10 0
OK Älgen Värmskog Hut 04/07 - 30/09 0
OK Älgen Grums Hut 17/05 - 30/09 0
OK Älgen Liljedal Hut 19/06 - 30/09 0
OK Älgen Borgvik Hut 19/06 - 09/08 0
SK Örnen Molkom Hut 01/05 - 26/09 0
Årjängs OK Orrfjället, Öster om Årjäng och Söder E 18 NaP 01/05 - 30/09 0
Västerbotten [0 sålda, 0 av 14 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Högåkers OK Nordmaling och Hörnefors CyP 28/05 - 30/09 0
Högåkers OK Nordmaling, Håknäs, Aspeå NaP 28/05 - 30/09 0
IFK Umeå Skogsluffen Gammlia, Nydala, I20, Kvarnfors, Flurkmark NaP 30/04 - 01/10 0
Lycksele IF Öster och Väster om Lycksbäcken NaP 31/05 - 09/08 0
Lycksele IF Lycksele CyP 24/05 - 12/08 0
Långvikens OK Bureå NaP 04/06 - 30/09 0
Långvikens OK Gummark-Långviken-Gärdsmark CyP 04/06 - 30/09 0
Robertsfors IK Morlunda/Fågelsång NaP 01/06 - 11/10 0
Robertsfors IK Ånäset NaP 01/06 - 11/10 0
Robertsfors IK Bygdeå NaP 01/06 - 11/10 0
Robertsfors IK Ratuvik, Ratan NaP 01/06 - 11/10 0
Robertsfors IK Antfäboda/Aftonmora NaP 01/06 - 11/10 0
SK Björnen Kläppa NaP 01/06 - 01/10 0
SK Björnen Brånet NaP 01/06 - 01/10 0
Västergötland [1443 sålda, 9 av 29 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Bredareds IF Hult Södra/Hopamossen NaP 07/04 - 04/10 0
Dalsjöfors GoIF Dalsjöfors Råviken NaP 04/05 - 09/08 0
Falköpings AIK OK Mösseberg södra NaP 25/04 - 20/09 276
Främmestads IK Nossebro med omnejd CyP 10/04 - 30/09 350
Främmestads IK Grästorp med omnejd CyP 10/04 - 30/09 400
Hjobygdens OK Högaliden NaP 14/05 - 15/08 0
Hjobygdens OK Hjo stad FoP 14/05 - 30/09 0
IK Gandvik Petersburg NaP 20/04 - 15/08 0
IK Gandvik Uddetorp-Skaraberg NaP 30/06 - 15/08 0
Kinnaströms SK KSK-stugan NaP 15/05 - 15/09 0
Lidköpings VSK Råda NaP 15/05 - 30/09 0
Lidköpings VSK Blänkås-Botten NaP 15/05 - 30/09 0
Lidköpings VSK Kartåsen NaP 15/05 - 30/09 0
Mullsjö SOK Mullsjö närhet NaP 17/05 - 20/09 100
OK Flundrehof Rödjan NaP 18/03 - 21/09 60
OK Mark Dräggsjön / Två Skyttlar NaP 18/06 - 30/09 17
OK Orinto Ramm sjön NaP 11/05 - 30/09 0
OK Skogsstjärnan Moskogen NaP 15/05 - 15/09 0
OK Skogsvargarna NÖ Hunneberg NaP 01/04 - 30/09 0
OK Tranan Ljungsarp - Cykelorientering CyP 27/04 - 15/08 0
OK Tranan Hagatorpet Tranemo NaP 15/06 - 30/08 0
OK Tranan Öster om Kroksjön mot Ranabo NaP 06/04 - 30/08 0
OK Tranan Tranemo samhälle FoP 01/06 - 30/08 0
Ryda SK Rydaskogen, vid Almesåsens motionscenter NaP 04/05 - 30/09 70
Ryda SK Vara och västerut mot Tumleberg, Hyringa och Levene CyP 04/05 - 30/09 120
Skene Sim o IS Hedgärdessjön NaP 01/05 - 30/09 0
SOK Träff Karlsborgs Fästning NaP 15/05 - 15/09 50
Tidaholm SOK Sisu Tidaholms kommun CyP 01/06 - 15/09 0
Tidaholm SOK Sisu Hellidsberget NaP 01/05 - 15/09 0
Västmanland [1733 sålda, 5 av 10 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Arboga OK Norra Skogen + Finhäll NaP 04/04 - 21/06 286
Arboga OK Norra Skogen, Tjurlången NaP 01/08 - 27/09 0
Köping-Kolsva OK Johannisdalsskogen NaP 01/05 - 30/09 0
Köping-Kolsva OK Kolsva-Vargheden NaP 01/05 - 30/09 0
Norbergs OK Norberg O / Norberg N NaP 01/05 - 30/09 0
Norbergs OK Norberg med omnejd CyP 01/05 - 30/09 0
Surahammars SOK Lindmuren NaP 10/04 - 31/05 77
Vandrarringen Västerås Cykelnäts karta CyP 01/04 - 30/09 600
Västerås SOK Björnö NaP 10/04 - 01/11 408
Västerås SOK Hökåsen NaP 10/04 - 01/11 362
Ångermanland [0 sålda, 0 av 1 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Härnösands OK Härnösand NaP 15/05 - 30/09 0
Östergötland [40 sålda, 1 av 9 redovisade] Föregåande år 2020
Arrangör Område Typ Period Sålda
Boxholms OK Österskogen NaP 01/05 - 30/09 0
Boxholms OK Malexander NaP 01/06 - 31/08 0
OK Denseln Mårängens Bad & Camping, Skärblacka NaP 01/04 - 15/08 0
OK Kolmården LIllsjön NaP 01/05 - 04/10 0
OK Kolmården Marmorbruket FoP 01/05 - 04/10 0
OK Kolmården Arkösund NaP 01/05 - 04/10 0
OK Kolmården Lilla Älgsjön NaP 01/05 - 04/10 0
Skogspojkarnas OK Albogaskogen NaP 25/04 - 31/08 0
Tjällmo-Godegårds OK Tjällmo NaP 17/04 - 10/08 40